Region 3-6A
Team Reg. All PF PA
Brandon-a 4-1 7-1 277 119
Warren Central 4-1 7-1 249 148
Oak Grove-a 4-1 7-2 260 197
Northwest Rankin-a 4-1 4-4 231 257
Meridian 2-3 3-4 186 187
Terry-b 1-4 4-5 189 227
Pearl-b 1-4 2-7 219 278
Petal-b 0-5 3-6 204 235
Region 4-6A
Team Reg. All PF PA
Ocean Springs-a 5-0 8-0 318 78
Gulfport-a 5-0 8-1 252 137
Biloxi-a 4-1 6-2 201 167
Hancock 3-2 6-3 230 170
Harrison Central 2-3 3-5 203 180
D’Iberville-b 1-4 2-7 240 309
St. Martin-b 0-5 3-6 216 272
Pascagoula-b 0-5 2-6 156 263
Region 3-5A
Team Reg. All PF PA
Hattiesburg-a 5-0 5-4 217 170
West Jones-a 4-1 6-2 235 114
Wayne County-a 4-1 6-3 247 166
Laurel 4-1 6-3 282 201
Florence 2-3 6-3 265 137
Natchez-b 1-4 3-6 200 240
South Jones-b 0-5 2-7 117 315
Brookhaven-b 0-5 0-7 74 165
Region 4-5A
Team Reg. All PF PA
Picayune-a 5-0 9-0 342 59
Gautier-a 5-0 7-1 358 142
East Central 3-2 6-2 283 174
Vancleave 3-2 6-2 263 251
West Harrison 2-3 5-3 256 252
George County-b 1-4 1-7 156 261
PR Central-b 1-4 1-7 94 292
Long Beach-b 0-5 0-9 174 445
Region 5-4A
Team Reg. All PF PA
Mendenhall-a 3-0 8-1 277 72
Newton County-a 3-1 4-5 153 266
Northeast Jones-a 2-1 5-4 203 170
Quitman 0-3 3-5 222 148
Richland 0-3 3-6 132 268
Region 7-4A
Team Reg. All PF PA
Poplarville-1 4-0 8-1 340 79
Columbia-a 3-1 7-2 257 127
Lawrence County 2-2 7-2 317 230
Sumrall 2-2 6-3 174 197
Forrest County AHS 1-3 5-4 239 257
Purvis-b 0-4 4-5 196 246
Region 8-4A
Team Reg. All PF PA
Stone-1 3-0 5-2 231 84
Pass Christian-a 2-1 5-3 181 188
Moss Point-a 2-2 2-7 228 282
Greene County-a 1-2 4-5 255 297
Bay-b 0-3 2-6 195 241
Region 8-3A
Team Reg. All PF PA
Jeff Davis County-a 3-0 6-3 284 181
St. Stanislaus-a 3-0 6-3 248 187
Perry Central-a 1-2 3-5 162 231
Seminary-a 1-2 2-6 129 222
West Marion-b 0-4 1-8 125 335
Region 7-2A
Team Reg. All PF PA
East Marion-1 3-0 5-4 239 195
Bogue Chitto-2 3-1 7-2 240 159
Loyd Star-a 1-2 6-3 350 89
Amite County-a 1-2 1-6 94 233
West Lincoln-b 0-3 0-9 103 349
Region 8-2A
Team Reg. All PF PA
Mize-1 3-0 7-2 231 127
Heidelberg-a 2-1 4-5 156 207
Collins 1-2 2-7 124 224
North Forrest 1-2 1-8 79 252
Stringer 1-3 2-7 110 272
Region 4-1A
Team Reg. All PF PA
Bay Springs-a 5-0 8-1 392 86
Taylorsville-a 5-0 6-3 342 206
Lumberton-a 4-1 4-5 192 296
Resurrection 2-3 5-3 234 153
Mount Olive 2-3 4-4 178 212
Richton 1-4 2-7 132 261
Enterprise-Lincoln-b 1-4 1-7 116 330
Salem-b 0-5 0-9 112 461
Independent
Team All PF PA
Sacred Heart-b 2-7 125 239
MAIS District 1-6A
Team Dis. All PF PA
MRA-1 4-0 9-2 406 220
Jackson Prep-2 3-1 9-1 411 141
Hartfield-a 2-2 7-2 302 99
Jackson Academy-a 1-3 7-3 211 199
Parklane-a 1-3 6-4 305 189
PCS-a 1-3 4-6 183 210
MAIS District 4-4A
Team Dis. All PF PA
Brookhaven Acad.-a 3-0 8-2 304 146
Bowling Green, La.-a 2-1 4-6 222 308
Wayne Academy-b 1-2 3-5 162 235
Columbia Academy-b 0-3 2-8 159 308
a-qualified for playoffs
b-eliminated from playoffs
1-No. 1 seed
2-No. 2 seed
3-No. 3 seed
4-No. 4 seed